śr.. lis 30th, 2022

Wybór idealnych obrączek ślubnych to nie lada wyzwanie, które potrafi utrudnić przygotowania do ślubu. Wiele par długo bagatelizuje zakup tak znaczących pierścionków, uznając go za banalny. W rzeczywistości nieskończona ilość różnorodnych modeli, potrafi bardzo utrudnić sprawę. Jeśli poszukujecie nietuzinkowych wzorów, zwróćcie uwagę na obrączki wykonane z karbonu. Domieszka węgla sprawia, że charakteryzują się one czarną barwą. Ta zaskakująca propozycja ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Obrączki z karbonu są dedykowane odważnym osobom, które nie boją się eksperymentować. Pozwolą wam odróżnić się na tle innych par. Ponadto są hipoalergiczne i niesamowicie lekkie, dlatego nie sprawią dyskomfortu. A co najważniejsze, przyciągają one spojrzenia, więc jeśli lubicie być w centrum uwagi to obrączki z karbonu są dedykowane właśnie wam!

Jak urozmaicić obrączki z karbonu?

Chociaż obrączki z karbonu same w sobie stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych modeli, pary poszukują czegoś jeszcze bardziej spektakularnego. Jubilerzy wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i oferują konsumentom obrączki z włókna węglowego, wzbogacone metalami szlachetnymi. Białe lub żółte złoto doskonale sprawdzają się w tym połączeniu, tworząc perfekcyjny duet klasyki z nowoczesnością. Ten delikatny akcent tradycji, w postaci złotego elementu, będzie pięknym ukłonem w stronę poprzednich pokoleń. Młodzi, którzy decydują się na tego typu modele, mogą cieszyć się zarówno unikatowym karbonem, jak i eleganckim blaskiem metali szlachetnych. Jednak to jeszcze nie koniec! Obrączki mogą zostać wzbogacone o klejnoty. Dzięki temu zachowana zostaje kobieca subtelność, podtrzymująca szlachetny charakter ceremonii zaślubin. 

Jaki kamień szlachetny wybrać?

Niezwykle wdzięczny materiał, jakim jest karbon, pozostawia naprawdę szerokie pole wyboru, jeśli chodzi o kamień szlachetny. Każdy z dostępnych na rynku klejnotów świetnie dopasuje się do tak oryginalnej obrączki ślubnej. Najpopularniejszy jest oczywiście diament, który od lat zdobi pierścionki zaręczynowe. Świetnie sprawdzi się też rubin – symbol miłości.