sob.. maj 28th, 2022

Chcesz zaprezentować się z godnością w stroju, ale nie jesteś pewien, w jaki garnitur się ubrać? W praktyce podpowiemy, które zegarki lepiej nadają się na świąteczną okazję, a które można nosić na co dzień.

MĘSKI ZEGAREK GARNITUROWY, KTÓRY JEST PROSTY I ELEGANCKI

Wybierając elegancki gust, aby zabawa trwała Przesadzony zegarek i blichtr, ilość zegarków i blichtrów, zegarki wykonane, osiągniemy komiks i to, co wolimy pięknie lub za dobrze. Stonowana klasyczna kolorystyka w połączeniu z subtelnym srebrnym lub złotym akcentem wystarczy, aby wprowadzić tarczę o smukłych akcentach. Dokonując takiego wyboru podkreślamy naszą klasę i gustowny gust.

JAKIE SĄ ZEGARKI GARNITUROWE? BRANSOLETKA CZY SKÓRZANY PASEK?

Jakie programy masz na sobie? Pytanie testowe brzmi, czy wolimy zegarek na pasku do spodni, czy na bransolecie. To od mężczyzn zależy, który zegarek garniturowy jest dla nich najlepszy – wolę zegarki ze sprawdzonymi paskami lub nadmiernie sportowym wyglądem. Czasami może działać jako źródło do przekształcenia tradycyjnej konwencji klasycznej konwencji, ale często dochodzi do konfliktu w tym aspekcie. W przypadku innych zegarków lepsze futurystyczne zegarki ze świecącymi danymi taktycznymi.

A co powiesz na elegancki męski zegarek do drewnianego garnituru?

Coraz większą popularnością cieszą się również zegarki. Niektóre z nich, o klasycznym kroju, będą świetnie wyglądać z garniturem, zwłaszcza jeśli dodamy do tego dodatki w postaci zegarka (muszka, krawat czy buty).

ZEGAREK TRADYCYJNY CZY CYFROWY?

Tradycje też są lepsze pod tym względem – tradycyjne zegarki z bokami, których boki są o wiele wspanialsze i ponadczasowe niż zegarki cyfrowe, o których czasami mówi się, że są „bezduszne”. Może coś w tym jest, a może nie pasowałyby do klasycznego zespołu.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł skompletować męski zegarek garniturowy!