czw.. paź 6th, 2022

 

Kiedy kończy się moment narzeczeństwa, rozpoczyna się kolejny bardzo ważny etap – planowanie ślubu. To złożony proces, który wymaga wielu miesięcy przygotowań. Jednym z najważniejszych punktów, na które należy zwrócić uwagę, jest zakup pierścionków zaręczynowych. Ich wielkość, rodzaj metalu szlachetnego, grawerunek czy sam wygląd. Przyszli małżonkowie powinni podjąć taką decyzję około 3-6 miesięcy przed ślubem. Od niedawna można znaleźć trend na łączenie obrączek zaręczynowych z obrączkami. W Polsce kobiety noszą pierścionek na prawej ręce, a po ceremonii zakładają go na lewą. W innych krajach lewa ręka jest natychmiast ozdobiona tym symbolem. Dlaczego jednak nie połączyć tych dwóch pięknych dekoracji?

Taki sam czy inny?

Nie ważne. Istnieją dwie obrączki ślubne, w przeciwieństwie do pierścionków zaręczynowych, co oznacza, że ​​dwie z nich również powinny je polubić. Dziś w sklepach jubilerskich można znaleźć obrączki dopasowane do gustów zarówno kobiet, jak i mężczyzn – cieńsze, grubsze, zdobione kamieniami szlachetnymi. W końcu chodzi o to, że muszą pasować, nie muszą być identyczne! A obrączka? No cóż… jeśli jest po drugiej stronie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był zrobiony ze złota innego koloru. Jeśli nadal trzymasz się tego samego palca, musisz się postarać!

Siedzą jak ulał!

Pierścionek zaręczynowy i pierścionek zaręczynowy, choć są symbolem tego samego związku, wielkiej miłości do życia, często noszone są osobno. Czemu? Może czas to zmienić! W sklepach jubilerskich możemy znaleźć setki uroczych biżuterii czekających na skrzydłach w rękach szczęśliwych małżonków. Co więcej, jubiler SAVICKI jeszcze bardziej ułatwił wybór tych niezwykłych symboli – w ich kolekcjach znajdziecie pierścionki ślubne i zaręczynowe, które tak jak Wy są dla siebie stworzone! Brylantowy pierścionek, a obok cienka obrączka ślubna z masą drobnych kamyczków – wszystko łączy się w harmonii drogocennego złota! Teraz najpiękniejsze wspomnienia będą w Twoich rękach – koniecznie zastanów się nad tą decyzją!